Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

270 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në lagjën Mati I (afër rrugës C). Banesa është në katin e katërt, që ka sipërfaqe prej 58m², dhe përbëhet nga dy hapësira pune, (një sallon me kuzhinë dhe një dhomë gjumi), një banjo, ngrohje qëndrore, një ballkon, garazhë…Në banesë ka uje dhe rrymë 24h,… Banesa ka një ambient pune mjaftë të mirë…

 • ID: 125
 • Adresa: Rr. C - Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 58
 • Garazha: 1
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »