Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

405,000

 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 1
 • 20210209_094830
 • 20210209_094943
 • 20210209_095028
 • 001
 • 002

Shitet toka në lagjën Sofali, që ka 18 Ari, me dokumentacion të regjistruar në kadaster, dhe përmban infrastrukturë të plot, rrugë, rrymë, uje, kanalizim.  Parcela gjindet në një pozit shumë të mirë që ka pamje të bukur nga parku i Gërmisë… Qmimi 22 500 per Ari…

 • ID: 31
 • Adresa: Rr. Buna - Sofali
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 1800
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »