Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

450 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lëshohet lokali  me qera në lagjën Dardania. Lokali është në  katin përdhes, që ka  52m², dhe përbëhet nga dy hapësira pune, një  banjo, ngrohje qëndrore (me Termokos), ujë dhe rrymë 24h…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë!…

 • ID: 105
 • Adresa: Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit - Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 52
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »