Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Bulevardi Deshmorët e Kombit – Besian (Podujevë)

3,500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 12
 • 13

Lëshohet lokali me qera në qendër të Podujevës pikërisht në Shehë. Lokali duplex dhe gjithësej ka 195m², në përdhesë janë 65m² të mbrendshme, plus 150m oborr, në katin e parë janë 130mplus 130m2  terrac, dy banjo,  ngrohje qëndrore, ujë dhe rrymë 24h…. Lokali është komplet i renovuar dhe ka një ambient pune mjatë të mirë!…

 • ID: 111
 • Adresa: Rr. Bulevardi Deshmorët e Kombit - Besian (Podujevë)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 195
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
Translate »