Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

66,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Shitet banesa në lagjën Mati I, në kompleksin banesor (Mega Building Construction). Banesa është në katin e tetë, që ka sipërfaqe prej 60m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, dy lifta…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar, dhe si e tillë edhe shitet…

 • ID: 272
 • Adresa: Rr. Brahim Ademi – Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 60
 • Kat 8
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »