Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Bill Clinton – Dardania

250 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në lagjën Dardania. Banesa është në katine e dytë, që ka sipërfaqe prej 60m², dhe përbëhet nga një sallon,  kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,…

 • ID: 84
 • Adresa: Rr. Bill Clinton - Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 60
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »