Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Bill Clinton – Dardania

78,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Shitet banesa në lagjën Dardania afër statujes Bill Clinton. Banesa është në katine e X-të, që ka sipërfaqe prej 57m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë ndaras,një dhomë gjumi, nje banjo, një ballkon, shpajz, dy lifta…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është në tërsi e renovuar dhe e mobiluar që si e tillë edhe shitet!

 • ID: 182
 • Adresa: Rr. Bill Clinton - Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 57
 • Kat 10
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »