Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

55,000

 • 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Shitet banesa me qera në lagjen Dardania në rrugën Bill Clinton përball Santes. Banesa është në katin e katërtë që ka 50m2, dhe përbëhet prej një salloni me kuzhinë, një dhomë gjumi, nje banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit, e mobiluar komplet.

 • ID: 13
 • Adresa: Rr. Bil Clinton – Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 50
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »