Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

65,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Shitet banesa në lagjën e Spitalit, që është në kati e tetë dhe ka sipërfaqe prej 64m². Banesa përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, ashensor…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar, dhe si e tillë edhe shitet…

 • ID: 275
 • Adresa: Rr. Besim Sahatçiu - Lagja e Spitalit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 64
 • Kat 8
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »