Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

750 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3

Lëshohet zyrja me qera në lagjën Lakrishte (ICON Tower).Zyrja është në katin nëntë që ka 69m², dhe përbëhet nga një hapësirë pune me mundësi ndarje, një banjo, një ballkon, ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h,…. Zyrja  ka një ambient pune mjaftë të mirë dhe të qetë.

 • ID: 123
 • Adresa: Rr. Bekim Fehmiu - Lakrishte (ICON Tower)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 69
 • Kat 9
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »