Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

185,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Shitet banesa në lagjën Lakrishte , në kompleksin banesor (ICON Tower). Banesa është në katin e trembëdhjetë, që ka sipërfaqe prej 116.21m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, lift…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,…

 • ID: 258
 • Adresa: Rr. Bekim Fehmiu - Lakrishte
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 116
 • Kat 13
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »