Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Behar Begolli – Veterrnik

135,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Shitet banesa në  lagjën Veterrnik, në kompleksin banesor (PRIME CITY ). Banesa është në katin e III-të, që ka sipërfaqe prej 119.85m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, një shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar dhe pritet të përfundoj në fund të vitit 2024.

 • ID: 279
 • Adresa: Rr. Behar Begolli - Veterrnik
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 120
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »