Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

536,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Shitet toka në Shkabaj (Orlloviq) 67 Ari, dhe ka  dokumentacion të regjistruar në kadaster (flet poseduese / kopje plani). Parcela përmban infrastrukturë të plot që gjindet në një lagje me pozit shumë të mirë dhe e përshtatëshme per afarizëm.

 • ID: 42
 • Adresa: Rr. Batalioni Atlantiku – Shkabaj (Orlloviq)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Hapsira Totale: 6700
  Translate »