Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. B – Mati I

64,000

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07

 Shitet banesa në lagjen “MATI 1”, Rruga B- banesat e “Linprojektit” në Prishtinë me sipërfaqe 60m2 në katin e tretë. Banesa është e mobiluar, ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, korridor, ballkon dhe bodrum.

 • ID: 12
 • Adresa: Rr. B - Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 60
 • Bodrum: 1
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »