Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. B – Mati I (Kompleksi ROYAL)

85,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Shitet banesa në lagjën e Mati I rruga B, në kompleksin banesor (Royal). Banesa është në kati e e shtatë, që ka sipërfaqe prej 69.75m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, klimatizim, lift…Në banesë ka ngrohje qëndrore me Termokos, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është komplet e mobiluar, dhe si e tillë shitet!

 • ID: 262
 • Adresa: Rr. B - Mati I (Kompleksi ROYAL)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 69.75
 • Kat 7
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »