Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. B – Mati I

115,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Shitet banesa me në lagjën  Mati I, Kompleksi Royal. Banesa është në katin e shtatë që ka sipërfaqe prej 97m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, një shpajz…Në banesë ka ngrohje qëndrore me Termokos , uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet…

 • ID: 245
 • Adresa: Rr. B - Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 97
 • Kat 7
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »