Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. B – Mati I

1,200 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lëshohet lokali  me qera në lagjën Mati I. Lokali është në katin përdhes që ka 120m² , dhe përbëhet nga një hapësira pune me mundësi ndarje, një  banjo, një ballkon, një terace,…. Lokali  ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë. Lokali ka ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h, dhe ipet me qera për afarizëm…

 • ID: 69
 • Adresa: Rr. B - Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 120
 • Kat Perdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »