Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

77,900

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Shitet banesa në lagjën Mati I në rrugen B, të ndërtuara nga  “Partner & Dervisholli”. Banesa  është në katin e tetë dhe ka sipërfaqe prej 82m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo, një wc, ballkon, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos) uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 123
 • Adresa: Rr. B - Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 100000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 82
 • Kat 8
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »