Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

270 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lëshohët banesa me qera në lagjen Bregu i Diellit, kompleksi Standart. Banesa është në katin e tretë dhe ka 56m2, ka sallon me kuzhinë, njër dhomë gjumi, një banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore, Garazhë, e mobiluar komplet.

 • ID: 36
 • Adresa: Rr. B - Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 56
 • Garazha: 1
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »