Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

450 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 7

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në lagjën e Muhaxherëve (afë ambasadës Zvicërrane). Banesa është në katin e katërt, që ka sipërfaqe prej 85m², dhe përbëhet nga tri hapësira pune, (një sallon me kuzhinë dhe dy dhoma gjumi), një banjo, një wc, një ballkon, një garazhë…Në banesë ka uje dhe rrymë 24h,… Banesa ka një ambient pune mjatë të mirë…

 • ID: 126
 • Adresa: Rr. Ardian Krasniqi – Mahalla e Muhaxherëve
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 85
 • Garazha: 1
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »