Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Arbëria – Fushë Kosovë

47,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Shitet banesa në Fushë Kosovë. Banesa është në katine katërt, ka sipërfaqe prej 107m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon, dy ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar!

 • ID: 223
 • Adresa: Rr. Arbëria - Fushë Kosovë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 107
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »