Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Egnatia – Ulpiana

140,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Shitet banesa super luksoze në lagjën Ulpiana . Banesa është në katine e II-të, që ka sipërfaqe prej 64m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon modern me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një dhomë garderobë, një banjo, një ballkon, lift…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), kamin, sistem alarmi, kamera, projektor TV, klimatizim, ndriqim dhe zërim të menqur (Smart), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e sapo renovuar dhe mobiluar me mobile Zvicrrane!

 • ID: 189
 • Adresa: Rr. Anton Pashku - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 64
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »