Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

72,000

 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Shitet banesa në lagjën Qafa. Banesa është në katin përdhes, dhe ka sipërfaqe prej 60m², që përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe e renovuar në tërësi dhe si e tillë edhe shitet.

 • ID: 236
 • Adresa: Rr. Andrea Gropa - Qafa
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 60
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »