Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ali Vitia – Kalabri (Emshir)

2,000 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 20201215_113549
 • 20201215_113600
 • 20201215_113607
 • 20201215_113618
 • 20201215_113703
 • 20201215_113729
 • 20201215_113741
 • 20201215_113830

Lëshohet lokali  me qera në lagjën Kalabria (Emshir). Lokali është në  katin e përdhes, që ka  300m², dhe përbëhet nga dy hapësira: një hapësirë qëndrore që është buzë rrugës kryesore, dhe një hapësirë bukur e madhe poshtë, tri banjo/wc (ndaras për meshkuj dhe femra), dy terasa, ngrohje qëndrore, ujë dhe rrymë 24h…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë!

 • ID: 97
 • Adresa: Rr. Ali Vitia – Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 300
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »