Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

55,000

 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Shitet banesa në lagjen Ulpiana afër Sh.F Hasan Prishtina që ka 41.5m² (Neto). Banesa është në katin e dytë dhe ka: një kuzhinë, trepazari ndaras, një dhoma gjumi, 1 banjo,  një ballkon, ngrohje qëndrore (me Termokos), ujë dhe rrymë 24h. Banesa ka pamje nga qerdhja e fëmijëve ” Fatosat”. Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 200
 • Adresa: Rr. Ali Podrimja - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 41.5
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »