Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ali Podrimja – Ulpiana

500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Lëshohet lokali me qera në lagjën Ulpiana (afër shkollës Hasan Prishtina). Lokali është në  katin përdhes, që ka  60m², dhe përbëhet nga një hapësirë pune, dy  banjo, një terasë para lokalit, ngrohje qëndrore (me Termokos), ujë dhe rrymë 24h…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë!…

 • ID: 108
 • Adresa: Rr. Ali Podrimja - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 60
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »