Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ahmet Krasnqi – Arbëri (Dragodan)

2,000 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 15
 • 16
 • 17

Lëshohet banesa (Pent House) me qera në lagjen Arbëri (Dragodan), me nje pamje fantastike nga qendra e qytetit. Banesa është në katin e tetë që ka 225m² banim, 115m² terasë,  dhe posedon: 2 sallone super luksoz me kuzhinë dhe trepezari dhe kamin, katër dhoma gjumi njëra dhomë e gjumit posedon edhe garderobë, 2 banjo plus 1 wc, ashensor personat vetëm per këtë banesë (Pent House), kondicioner, ngrohje qendrore (me rrymë), dy garazha, ujë dhe rrymë 24h,….Banesa është e mobiluar në mënyrë moderrne!

Në këtë qmim janë të përfshira të gjitha shpenzimet e banesës!

 • ID: 291
 • Adresa: Rr. Ahmet Krasnqi - Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 340
 • Garazha: 2
 • Kat 8
 • Dhoma në Total: 2
  Translate »