Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

700 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 11
 • 12

Lëshohet banesen me qera në lagjen Arbëria (Dragodan). Banesa është në katin e tetë,  dhe ka 110m2, ka sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo, 1 ballkon, 1 terace 40m2, ngrohje qendrore, ashensor, ujë dhe rrymë 24h, e mobiluar komplet.

 • ID: 23
 • Adresa: Rr. Ahmet Krasniqi – Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 110
 • Garazha: 1
 • Kat 8
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »