Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

230 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Lëshohet banesen me qera në lagjen Arbëria (Dragodan) Banesa është në katin e gjashtë,  dhe ka 60m2, ka sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, ashensor, ujë dhe rrymë 24h, e mobiluar komplet.

 • ID: 19
 • Adresa: Rr. Ahmet Krasniqi - Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 60
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »