Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

153,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Shitet banesen në lagjen Arbëria (Dragodan) Banesa është në katin e shtatë,  dhe ka 174m2, ka sallon me kuzhinë, katër dhoma gjumi, dy banjo, 1 ballkon, 1 terase, ngrohje qendrore, ashensor, ujë dhe rrymë 24h, e mobiluar komplet.

 • ID: 07
 • Adresa: Rr. Ahmet Krasniqi – Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 170
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »