Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

1,300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Lëshohet banesen me qera në lagjen Arbëria (Dragodan) Banesa është në katin e shtatë,  dhe ka 143m2, ka sallon me kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, ashensor, ujë dhe rrymë 24h, e mobiluar komplet.

 • ID: 11
 • Adresa: Rr. Ahmet Krasniqi - Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 143
 • Kat 7
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »