Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ahmet Krasniqi – Arbëri (Dragodan)

350 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Lëshohet banesa me qera në lagjën Arbëri (Dragodan). Banesa është në katin e V-të, ka sipërfaqe prej 83m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, lift,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar.

 • ID: 263
 • Adresa: Rr. Ahmet Krasniqi - Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 83
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »