Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

600 /muaj

 • 14
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13

Lëshohet banesa luksoze me qera, 105 m2 si dhe terasë me madhësi 50m2 (së bashku, 155 m2) në Lagjën Arbëria (Dragodan) Banesa posedon: 1 sallon me kuzhinë të hapur, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 garderobë ndaras, 1 ballkon, 1 terasë 50 m2 me shikim nga Qendra e Prishtinës si dhe 1 garazhe për automjet, ujë dhe rrymë 24h, komplet e mobiluar.

 • ID: 25
 • Adresa: Rr. Ahmet Krasniqi – Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 155
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »