Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ahmet Gashi – Mati I

109,200

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Shitet banesa në lagjen Mati I afër rrugës B që ka 84m². Banesa është në katin e parë dhe ka: një sallon me kuzhinë dhe tryezari,  dy dhoma gjumi, 1 banjo, një shpajz, ngrohje qëndrore (me Termokos), ujë dhe rrymë 24h. Banesa është e  mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 294
 • Adresa: Rr. Ahmet Gashi - Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 84
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »