Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ahmet Gashi – Lagjja e Spitalit

550 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Lëshohet banesa me qera në Lagjën e Spitalit. Banesa është në katine e IV-të, ka sipërfaqe prej 140m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe trepezari,  tri dhoma gjumi, dy banjo, dy shpajza, dy ballkona, lift, …Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi…

 • ID: 212
 • Adresa: Rr. Ahmet Gashi - Lagjja e Spitalit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 140
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »