Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Agim Ramadani – Dodona

250 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në lagjën Dodona. Banesa është në katin pëdhes e ulët, që ka sipërfaqe prej 33m², dhe përbëhet ngady hapësira pune, një banjo / 1 wc,…Në banesë ka ngrohje qëndrore me Termokos, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është shumë e pështatëshme për zyre…

 • ID: 98
 • Adresa: Rr. Agim Ramadani - Dodona
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 33
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »