Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Agim Ramadani – Aktash

90,000

 • 111
 • 112
 • 113
 • 114
 • 116
 • 117
 • 229

Shitet banesa në lagjën Aktash me një pamje fantastike në Jug-Lindje. Banesa është afër fakultetit UP-s, ka sipërfaqe prej 61m² (Neto), kati i V-të, dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 174
 • Adresa: Rr. Agim Ramadani - Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 61
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »