Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Afrim Zhitia – Mazgit

2,200 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • 10

Lëshohet Depo me Qira, e cila gjindet në Magj. Prishtinë-Mitrovicë (Mazgit), me një lokacion shumë strategjik për zhvillim të afarizmit, që është shumë e përshtatshme për Magazinë dhe Logjistikë, me akses shumë të mirë në rrugën kryesore. Depo ka 850m², 650m² janë magazinë dhe 200m² zyre, 4 banjo / wc, vend parkingje të mjaftushëm,..

 • ID: 29
 • Adresa: Rr. Afrim Zhitia - Mazgit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 4
 • Hapsira Totale: 850
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »