Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

49,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit afër furrës Qerimi II. Banesa është në katine e III-të, që ka sipërfaqe prej 42m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari,një dhomë gjumi, nje banjo, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është në tërsi e renovuar dhe e mobiluar!

 • ID: 180
 • Adresa: Rr. Afrim Zhitia – Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 42
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »