Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

450 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet banesa me qera në lagjën Dodona që ka 85m². Banesa ka një pamje shumë të bukur nga parku i qyteti, dhe është në katin e pestë dhe ka: një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, një shpajz, ngrohje qëndrore, lift, uje dhe rrymë 24h. Banesa  është e mobiluar me mobile…

 • ID: 256
 • Adresa: Rr. Afrim Vitija – Dodona
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 85
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »