Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

150,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Shitet banesa ne lagjen Dardania  qe ka 87m2 (Neto) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne kadaster. Banesa eshte në katin e gjashtë, dhe ka: sallon të madhe, kuzhinë, dy dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit. Në ketë qmim përfshihet edhe garazha 18m2…

 • ID: 15
 • Adresa: Rr. 28 Nëntori - Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 87
 • Garazha: 1
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »