Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. 28 Nëntori – Dardania

150,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Shitet banesa ne lagjen Dardania qe ka 87m2 (Neto) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne kadaster. Banesa është në katin e tetë, dhe ka: një sallon, një kuzhinë dhe tryezari ndaras nga salloni, dy dhoma gjumi, një banjo, një wc, një ballkon, një shpajz, një garazhë, ngrohje qëndrore (me Termokos). Në ketë qmim përfshihet edhe garazha 18m2…

 • ID: 296
 • Adresa: Rr. 28 Nëntori - Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 87
 • Garazha: 1
 • Kat 8
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »