Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. 1 Tetori – Parku i Qytetit

350 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet banesa me qera në lagjën Parku i Qytetit. Banesa  është në katin e parë dhe ka sipërfaqe prej 70m², që përbëhet nga një sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi!

 • ID: 207
 • Adresa: Rr. 1 Tetori - Parku i Qytetit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 70
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »