Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Preoc – Graqanicë

310,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Shitet toka në Preoc (Graqanicë) që ka 51.6 Ari, dhe ka dokumentacion të regjistruar në kadaster (flet poseduese / kopje plani). Parcela  gjindet në një  pozit shumë të mirë afër rrugës kryesore të Marigona Residence, Qmimi është 6000 për Ari.

 • ID: 46
 • Adresa: Preoc – Graqanicë
 • Lokacioni:
 • Zip: 46
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Hapsira Totale: 5160
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
  Translate »