Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Prapa Hotel Emerald – Preoc

213,600

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Shiten troje prapa Hotel Emerald. Trojet kan infrastrukture, rruge me ndriqim, kanalizim, dhe uji eshte i instaluar. Janë 18 ari të ndar në pacela 2×5 ari dhe 1×8 ari. Trualli shitet veç e veç dhe ne total.

 • ID: 26
 • Adresa: Prapa Hotel Emerald
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
  Translate »