Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Magjistralja – Prishtinë Pej

Me Marrëveshje

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Shitet Objekti Afarist  në Parkun Industrial në Drenas, që gjindet 3km larg Aeroportit. Objekti ka 1200 m2, vëllimi 3000m3, tri zyra, ka ujë dhe rrymë 24 orë, – ventilimit, parking… Parcela e objektit ka gjithsej 3000m2, (30 Ari), e cila gjindet buzë rruges magjestrales Prishtinë Pej…!

 • ID: 01
 • Adresa: Magjistralja - Prishtinë Pej
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 1200
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »