Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

330,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Shitet toka në Magjistralën, Prishtinë – Ferizaj (afër rrethit të Marigona Residence), që ka 20 Ari, me dokumentacion të regjistruar në kadaster, dhe përmban infrastrukturë të plot, rrugë, rrymë, uje, kanalizim.  Parcela gjindet në një pozit shumë të mirë dhe e përshtatëshme per afarizëm… Qmimi 16 500 per Ari…

 • ID: 36
 • Adresa: Magjistralja, Prishtinë - Ferizaj
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Hapsira Totale: 200
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »