Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Magj. Prishtinë Pejë – Bresje

4,250 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Lëshohet Objekti Afarist me qera që gjindet  në Magj. Prishtinë  Pejë në Bresje, me një lokacion shumë strategjikë, pozitë të mirë gjeografike, 8km nga Prishtina, 5km nga aeroporti, 500m nga dogana…. Objekti ka mbi 1700m², me një lartësi 12m, , ka pjesën e restaurantit, nyje sanitare,  4 banjo/wc,  ngrohje qendrore, parking të jashtem rreth 2000 m2…

 • ID: 23
 • Adresa: Magj. Prishtinë Pejë - Bresje
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 4
 • Hapsira Totale: 1700
 • Kat Përdhes
  Translate »