Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

375,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

Shitet shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 260m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin  përdhes gjendet një salloni i hapur në tërësi, një dhomë gjumi, dhe një banjo. Në katin e parë janë 3 dhoma gjumi, njëra prej të cilave posedon banjon private me dushë, një  banjo në koridor, dy ballkona, garazhe,… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr të rregulluar në mënyrë perfekte. Poashtu shtëpia posedon ngrohje qendrore , klimatizim, sitem te alarmit dhe kamerave, ujë dhe rrymë 24h, 4.3 ari!…..

 • ID: 33
 • Adresa: Lagjia Marigona Residence
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 260
 • Garazha: 1
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »