Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Lagjia Marigona Residence

800 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Lëshohet shtëpia me 4 dhoma gjumi në lagjën Marigona Residence.
Shtëpia ka sipërfaqe banimi prej 174m² plus podrum 20m2, dhe përbëhet nga dy kate.
Në katin e parë gjendet 1 sallon, kuzhinë të ndarë, dhe 1 banjo.
Në katin e dytë janë 4 dhoma gjumi, njëra prej të cilave posedon banjon private me dushë plus një banjo tjeter ne koridor.
Në shtëpi ka ngrohje qëndrore me rrymë, uje dhe rrymë 24h, 3 Ari oborr,,,,,Shtëpia është e  mobiluar me mobile të reja!

 • ID: 46
 • Adresa: Lagja Marigona Residence
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 174
 • Bodrum: 1
 • Kat B+P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »